Kroksztyny, Korbele

Kroksztyny, Korbele – Ozdobne wsporniki drewniane

Drewniane kroksztyny firmy Art Styl Wood to produkt najwyższej jakości dostępny na polskim rynku w 100% wykonany ręcznie przez polskich snycerzy. Produkty naszej firmy dzięki wysokiej jakości i dbałości o każdy detal zyskały renomę w Polsce i na Świecie.

Korbel –  to dekoracyjny element meblowy , stosowany jako drewniana ozdoba do stylizowanych mebli kuchennych. Najczęściej stosowany jako ozdoba do okapów kuchennych w kuchni angielskiej, wiktoriańskiej, rustykalnej i włoskiej. Coraz częściej korbele występują także w kuchniach skandynawskich. W ostatnich latach te meblowe dekory zyskały dużą popularność i stanowią modny element ozdobny w stylizowanych wnętrzach w wielu domach. Projektanci wnętrz i studia mebli kuchennych bardzo chętnie sięgają po ten dekor meblowy by dodać kuchniom niepowtarzalnego stylu.

Korbele drewniane, to także idealne ozdoby do portali kominkowych i portali drzwiowych. Wykonaliśmy wiele takich ozdób do kominków na specjalne zamówienie do Anglii gdzie są bardzo popularne. Mogą być również drewnianym elementem dekoracyjnym np. framugi.

Korbele mogą stanowić formę drewnianej podpory ozdobnej pod stylową półkę lub lub wieszak w stylowym przedpokoju.

Dopełniają także inne wnętrza jako drewniany, ozdobny wspornik lub dekoracyjne zwieńczenie belki stropowej. Ze wzglądu na swoją uniwersalność korbele drewniane sprawdzą się zarówno w stylu rustykalnym, w domku na wsi w stylizowanej kuchni jak i w szykownej sali pałacowej.