Górki zegarowe, korony do zegarów antycznych

Górki do zegarów, korony zegarowe – wykonane ręcznie w naszej rodzinnej pracowni rzemieślniczej.

W tym dziale znajdziesz górki zegarowe i korony do wszelkiej maści starych zegarów antycznych.

Korony do  zegara, znane też jako górki zegarowe to ozdobne zwieńczenie mocowane na szczycie starych zegarów. Górki zegarowe zajmują szczególne miejsce w naszych sercach, ponieważ to właśnie od nich zaczęła się historia naszej pracowni. Korony do zegarów były pierwszymi produktami, które zaczęliśmy tworzyć i sprzedawać, wykonujemy je 0d ponad 25 lat. Mamy więc na tym polu spore doświadczenie.

Podczas żywota w większości antycznych zegarów, na przestrzeni lat, giną lub ulegają zniszczeniu te wszystkie piękne górki zegarowe. Często też, te korony wymagają odnowienia lub całkowitej wymiany

Może masz w domu lub gdzieś na strychu, w komórce czy piwnicy, stary antyczne zegar. Gdy odwiedzasz rodziców lub dziadków, widzisz u nich na ścianie piękny antyk. A może jesteś miłośnikiem antycznych zegarów, cenisz sobie tradycyjne rzemiosło i nabyłeś gdzieś na targowisku starą skrzynię zegarową z mechanizmem, ale brakuje jej korony zegarowej.

Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem drewnianych górek zegarowych. Nasze wyroby idealnie nadają się do odnowienia starych zegarów. Większość z nich jest wykonana na podstawie oryginalnych wzorów. Wszystkie górki zegarowe są wykonywane ręcznie z wielką dbałością o każdy szczegół.

Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz dla siebie odpowiedniej górki, skontaktuj się z nami. Chętnie wykonamy dla Ciebie koronę zegarową lub meblową z Twojego wzoru, szkicu lub zdjęcia. Dopasujemy wymiar czy tez rodzaj drewna.

CECHY NASZYCH GÓREK ZEGAROWCYH

Wykonane i wykończone ręcznie z wielką dbałością o szczegóły i poszanowaniem rzemiosła.

Materiał z których są zrobione, jest dokładnie selekcjonowany, by cieszyć się nimi przez długie lata.

Koronę do zegara otrzymasz w stanie surowym. Jest idealnie przygotowane pod barwienie, bejcowanie, lakierowanie itp.

Górki zegarowe są wykonane na podstawie oryginalnego wzornictwa.

Koronę możemy wykonać pod konkretny wymiar by idealnie pasowała do Twojego zegara.

Dominik tel: 601497731