Górki zegarowe, korony do zegarów antycznych

Górki do zegarów, korony zegarowe – wykonane ręcznie w naszej rodzinnej pracowni rzemieślniczej.

W tym dziale znajdziesz górki zegarowe i korony do wszelkiej maści starych zegarów antycznych.

Może masz w domu, czy też gdzieś na strychu, w komórce czy piwnicy stary antyczne zegar. Może odwiedzając rodziców lub dziadków, widzisz u nich na ścianie piękny antyk. A może jesteś miłośnikiem antycznych zegarów, cenisz sobie tradycyjne rzemiosło i nabyłeś gdzieś na targowisku starą skrzynię zegarową z mechanizmem, ale brakuje jej korony zegarowej. Czy też jesteś renowatorem, masz swój zakład i pomagasz innym doprowadzić ich  bezcenne pamiątki rodzinne do dawnej świetności.

Podczas żywota w większości antycznych zegarów, na przestrzeni lat, giną lub ulegają zniszczeniu te wszystkie piękne górki zegarowe. Często też, te korony wymagają odnowienia lub całkowitej wymiany. Nasza pracownia zaczynała swoją działalność właśnie od dorabiania koron do każdego rodzaju antycznych zegarów. Mamy na tym polu duże doświadczenie. Wszystkie górki zegarowe są wykonywane ręcznie z wielką dbałością o każdy szczegół.

Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem drewnianych górek zegarowych. Nasze wyroby idealnie nadają się do odnowienia starych zegarów. Większość z nich jest wykonana na podstawie oryginalnych wzorów.

Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz dla siebie odpowiedniej górki, skontaktuj się z nami. Chętnie wykonamy dla Ciebie koronę zegarową lub meblową z Twojego wzoru, szkicu lub zdjęcia. Dopasujemy wymiar czy tez rodzaj drewna.

CECHY NASZYCH GÓREK ZEGAROWCYH
Wykonane i wykończone ręcznie z wielką dbałością o szczegóły i poszanowaniem rzemiosła.
Materiał z których są zrobione, jest dokładnie selekcjonowany, by cieszyć się nimi przez długie lata.
Koronę do zegara otrzymasz w stanie surowym. Jest idealnie przygotowane pod barwienie, bejcowanie, lakierowanie itp.
Górki zegarowe są wykonane na podstawie oryginalnego wzornictwa.
Koronę możemy wykonać pod konkretny wymiar by idealnie pasowała do Twojego zegara.

artstylwood@gmail.com

Dominik tel: 601497731