Sztukateria drewniana - dekory meblowe

Sztukateria drewniane – dekory meblowe

Sztukateria drewniana, wykonane ręcznie w niewielkiej rzemieślniczej pracowni rodzinnej.

W tym dziale znajdziesz wszelkiego rodzaju sztukaterię drewnianą do mebli. Jeśli szukasz drewnianego dekoru, który doda Twojemu meblowi szyku 🙂 to bardzo dobrze trafiłeś. .

Wiemy jak dużą satysfakcję daje odnowienie starego mebla, znalezionego na strychu czy też kupionego na targu staroci czy komisie meblowym. U nas znajdziesz ozdoby meblowe, dzięki którym w łatwy sposób wzbogacisz swój meblowy skarb.
W naszej ofercie znajdziesz ozdoby meblowe, które są wzorowane na oryginalnych aplikacjach z różnych stylów i epok, są też nasze autorskie projekty. Twoja estetyka i wyobraźnia może dzięki nim wyczarować meblowe cuda.

Nasze drewniane dekory, nie są produktem masowym, wszystkie wykonujemy ręcznie z wielką dbałością. Kochamy drewno i cenimy ręczne rzemiosło, któremu pozostajemy wierni już od przeszło 25 lat. Możesz być pewny, że otrzymasz produkt unikatowy, który przykuje wzrok Twoich gości.

Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz ozdoby która by pasowała do Twojego mebla, skontaktuj się z nami. Chętnie wykonamy dla Ciebie dekor. Wykonujemy ornamenty na podstawie przesłanego wzoru, szkicu lub zdjęcia. Dopasujemy wymiar czy tez rodzaj drewna.

Jeśli masz jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu.

artstylwood@gmail.com

Dominik tel: 601497731

CECHY NASZYCH DREWNIANYCH OZDÓB MEBLOWYCH

  • Dekory meblowe wykonujemy w całości ręcznie, w naszej pracowni, a to oznacza ,że otrzymasz wyjatkowy produkt, który zdecydowanie odróznia się od masowej produkcji.
  • Materiał z których są zrobione jest dokładnie selekcjonowany, drewno jest zawsze pierwszej klasy jakościowej, zdrowe, o odpowiedniej wilgotności. Ozdoby będą cieszyć wzrok przez długie lata, czy to w pomieszczeniu ,czy na zewnątrz.
  • Ornamenty drewniane otrzymasz w stanie surowym. Są bardzo dobrze przygotowana pod barwienie, bejcowanie, lakierowanie itp. Nasze ozdoby meblowe szlifujemy ręcznie, nie mają żadnych zadziorów, nie wymagają żadnej dodatkowej pracy przed barwieniem.

Każdą ozdobę możemy wykonać pod wymiar lub zmodyfikować według Twoich wytycznych