Podpory drewniane - wsporniki pod półkę

Podpory drewniane dla Twoich półek

Chcesz mieć w domu niepowtarzalną drewnianą półkę, z ręcznie wykonanymi podporami? Szukasz rustykalnego dodatku do swojej półki, a może klasycznych podpór z rzeźbionymi ślimakami lub secesyjnych podpór ażurowych, a może podpór utrzymanych w stylu ludowym, góralskim? Chcesz by Twój dom kojarzył się z wystrojem dawnych polskich dworków i chat a może szukasz prostej nowoczesnej formy. Twoja półka wisi sobie smutno i widzisz, że czegoś jej brakuje. Spraw swojej półce nowe szaty, na pewno będzie Ci wdzięczna 🙂 

Zapoznaj się z naszym asortymentem drewnianych podpór. Każdą podporę, możemy wykonać w dowolnym rozmiarze. Jeśli nie znajdziesz tutaj podpory, która Cię interesuje, skontaktuj się z nami. Dopasujemy ją do Twoich potrzeb i wnętrza Twojego domu. Wykonamy dla Ciebie podpory jakie tylko sobie wymarzysz, jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. 

Ozdobne podpory drewniane to tylko jeden ze sposobów, na wzbogacenie jej wyglądu. Sprawdź inne nasze dekory.

Nasze podpory drewniane, dostarczamy w stanie surowym, można je barwic na wybrany kolor. Są wykonane z drewna sezonowanego. Wykonane i wykańczane ręcznie.