Podpory drewniane pod półkę

Podpory drewniane,  z niewielkiej rodzinnej pracowni rzemieślniczej.

Jeśli podpory drewniane, to brakujący element Twoje półki i dodatkowo chcesz stworzyć niepowtarzalny mebel, to zapoznaj się z naszym asortymentem.

Nasze podpory nie są produktem masowym, wszystkie wykonujemy ręcznie z wielką dbałością.  Kochamy drewno i cenimy ręczne rzemiosło, któremu pozostajemy wierni już od przeszło 25 lat. Możesz być pewny, że otrzymasz produkt unikatowy, który przykuje wzrok każdego.

Dzięki temu, że nasze podpory półki są już przygotowane do barwienia i montażu, w łatwy sposób, w domowy zaciszu stworzysz modny mebel, niewielkim kosztem.

Nasze podpory świetnie komponują się zarówno z nową, jak i stara deską, która zalega gdzieś na strychu czy piwnicy. Można uzyskać wspaniały efekt,  tak modny w ostatnich latach, który łączy stare z nowym. Dzięki temu, możesz stworzyć klimatyczną aranżację, która odświeży Twój dom.

Nieważne czy stawiasz pierwsze kroki w meblowym DiY, czy jesteś stolarzem z długoletnim  stażem. Czy komponujesz meble dla siebie czy dla innych. Wiemy jak dużą satysfakcję daje skomponowanie, czy zrobienie mebla samemu. U nas znajdziesz podpory pod drewniane półki, ale także wiele innych ozdobnych dekorów meblowych.

Drewniane meble mają w sobie duszę, zwłaszcza te wykonane samodzielnie. Drewno to szlachetny, trwały i piękny materiał, dodaje wnętrzom ciepła i uroku, jednocześnie znakomicie wpisuje się w styl życia eko.

Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz dla siebie odpowiedniej podpory, skontaktuj się z nami. Chętnie wykonamy dla Ciebie podporę z Twojego wzoru, szkicu lub zdjęcia. Dopasujemy wymiar czy tez rodzaj drewna.

CECHY NASZYCH PODPÓR DREWNIANYCH DO PÓŁKI:

Wykonane i wykończone ręcznie z wielką dbałością o szczegóły i poszanowaniem rzemiosła.

Idealnie komponują się ze starą jak i nową deską.

Materiał z których są zrobione, jest dokładnie selekcjonowany, by cieszyć się nimi przez długie lata.

Podpory otrzymasz w stanie surowym. Są idealnie przygotowane pod barwienie, bejcowanie, lakierowanie itp.

Posiadają zamaskowaną zawieszkę, dzięki temu są łatwe w montażu.

artstylwood@gmail.com

Dominik tel: 601497731