Podpory drewniane pod półkę

Wykonane ręcznie, podpory drewniane,  z niewielkiej rodzinnej pracowni rzemieślniczej.

Jeśli podpora drewniana, to brakujący element Twoje półki i dodatkowo chcesz stworzyć niepowtarzalny mebel, to zapoznaj się z naszym asortymentem podpór drewnianych.

Dzięki temu, że nasze podpory półki są przygotowane do barwienia i montażu, w łatwy sposób, w domowy zaciszu stworzysz modny mebel, niewielkim kosztem.

Nasze podpory świetnie komponują się zarówno z nową, jak i stara deską, która zalega gdzieś na strychu czy piwnicy. Można uzyskać wspaniały efekt,  tak modny w ostatnich latach, który łączy stare z nowym. Dzięki temu, możesz stworzyć klimatyczną aranżację, która odświeży Twój dom.

Nieważne czy stawiasz pierwsze kroki w meblowym DiY, czy jesteś stolarzem z długoletnim  stażem. Czy komponujesz meble dla siebie czy dla innych. Wiemy jak dużą satysfakcję daje skomponowanie, czy zrobienie mebla samemu. U nas znajdziesz podpory pod drewniane półki, ale także wiele innych ozdobnych dekorów meblowych.

Drewniane meble mają w sobie duszę, zwłaszcza te wykonane samodzielnie. Drewno to szlachetny, trwały i piękny materiał, dodaje wnętrzom ciepła i uroku, jednocześnie znakomicie wpisuje się w styl życia eko.

Nasze podpory wykonujemy ręcznie z wielką dbałością.  Kochamy drewno i cenimy ręczne rzemiosło, któremu pozostajemy wierni już od przeszło 25 lat.

Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz dla siebie odpowiedniej podpory, skontaktuj się z nami. Chętnie wykonamy dla Ciebie podporę z Twojego wzoru, szkicu lub zdjęcia. Dopasujemy wymiar czy tez rodzaj drewna.

CECHY NASZYCH PODPÓR DO DREWNIANEJ PÓŁKI:
Idealnie komponują się ze starą jak i nową deską.
Materiał z których są zrobione, jest dokładnie selekcjonowany, by cieszyć się nimi przez długie lata.
Wykonane i wykończone ręcznie z wielką dbałością o szczegóły i poszanowaniem rzemiosła.
Podpory otrzymasz w stanie surowym. Są idealnie przygotowane pod barwienie, bejcowanie, lakierowanie itp.
Posiadają zamaskowaną zawieszkę, dzięki temu są łatwe w montażu.

artstylwood@gmail.com

Dominik tel: 601497731