Korony meblowe

KORONY MEBLOWE, KORONY DO SZAF, ŁÓŻEK, LUSTER… ZWIEŃCZENIA NAD DRZWI

Korony meblowe, wykonane ręcznie w niewielkiej rzemieślniczej pracowni rodzinnej.

W tym dziale znajdziesz wszelkiego rodzaju korony meblowe. Jeśli szukasz drewnianego dekoru, który sprawi, że Twój mebel zyska nowy, niebanalny wygląd, to zapoznaj się z naszą ofertą.

Korony stanowią idealne dopełnienie do praktycznie każdego rodzaju mebli. Wyobraź sobie swoją szafę, czy wezgłowie w łóżku, z ręcznie rzeźbionym zwieńczeniem. Może masz drewniane lustro, które dzięki Tobie zyska nowe oblicze. Korona meblowa, zmieni wygląd starego kredensu wiejskiego ,ale także nowej komody z Ikei .Tutaj tylko Twoja wyobraźnia jest limitem.

Drewno to szlachetny, trwały i piękny materiał, dodaje wnętrzom ciepła i uroku, jednocześnie znakomicie wpisuje się w styl życia eko. Nasze drewniane korony meblowe idealnie się w to zadanie wpisują.
Korony meblowe sprawdzą się także jako element wieńczący portale drzwiowe i okienne. Pomyśl jak mogłyby wyglądać drzwi do Twojego domu zdobione jedną z naszych koron, jakby cieszyły Twoje oczy codziennie po powrocie z pracy 😉

Jeśli w naszej ofercie nie znajdziesz wymarzonej korony meblowej, to chętnie wykonamy taką dla Ciebie. Prześlij nam wzór, szkic lub zdjęcie, dla nas nie ma projektów niewykonalnych :-). Dopasujemy też wymiar i rodzaj drewna.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zapraszam do kontaktu.

artstylwood@gmail.com
Dominik tel: 601497731

CECHY NASZYCH KORON MEBLOWYCH

Korony meblowe wykonujemy w całości ręcznie, w naszej pracowni, a to oznacza ,że otrzymasz wyjatkowy produkt, który zdecydowanie odróznia się od masowej produkcji.

Materiał z których są zrobione jest dokładnie selekcjonowany, drewno jest zawsze pierwszej klasy jakościowej, zdrowe, o odpowiedniej wilgotności. Będzie cieszyć wzrok przez długie lata, czy to w pomiesczeniu ,czy na zewnątrz.

Koronę otrzymasz w stanie surowym. Jest bardzo dobrze przygotowana pod barwienie, bejcowanie, lakierowanie itp. Korony szlifujemy ręcznie, nie mają żadnych zadziorów, nie wymagają żadnej dodatkowej pracy przed barwieniem.

Koronę możemy wykonać pod wymiar, lub zmodyfikować według Twoich wytycznych.